Tags

, ,

Kredīti ir ļoti vilinošs piedāvājums un iespēja risināt visdažādākās problēmas, bet ne vienmēr tā tiešām arī ir. Ir daudzi piedāvājumi un aizdevēji cenšas piesaistīt klientus tieši sev, tas tiek darīts veidojot dažādus piedāvājumus un akcijas, lai atšķirtu savu piedāvājumu no citiem. Kredīti tiek piedāvāti praktiski visiem, pilngadību sasniegušiem, cilvēkiem. Ja jums ir kādi pastāvīgi ienākumi un nav parādu pie citiem aizdevējiem, jūs varat mēģināt saņemt kredītu.

Cilvēku grupa kurai var būt nelielas problēmas ar kredītu saņemšanu ir studenti. Īpaši, tie ir studenti līdz 20 gadu vecumam. Pēc šī vecuma jau ir daudz vieglāk saņemt kredītus. Studentiem sarežģījumus var radīt viņu nepastāvīgais, finansiālais stāvoklis. Ne visi studenti, paralēli mācībām, strādā un saņem pietiekošu algu, daudzi pārtiek no stipendijām. Stipendija, protams arī ir ienākumi, bet tā var būt atkarīga no sekmēm mācībās un citiem faktoriem, kas to var padarīt mazāk uzticamu. Līdz ar to, aizdevēji var rūpīgāk izvērtēt iespējas piešķirt kredītu studentiem šādās situācijās.

Populārs aizdevumu veids ir ātrie kredīti. Arī studentu vidū, šis aizdevumu veids ir guvis pietiekošu popularitāti. Ir izdevīgi, ja varam aizņemties ļoti ātri un ērti, ir pieejamas, salīdzinoši, mazas summas un pat varam saņemt kredītu nemaksājot procentus. Tas attiecas uz ātro kredītu aizdevēju izstrādāto un piedāvāto iespēju saņemt pirmo kredītu bez komisijas maksas. Taču šāds kredīts var radīt ļoti lielas problēmas un to nedrīkst aizmirst. Tieši tas, ka jaunieši vēl var nebūt guvuši pietiekošu dzīves pieredzi un atbildības sajūtu ir tas iemesls, kas liek aizdevējiem uzstādīt vecuma ierobežojumus. Daļēji tas ir diskriminējoši, jo bankas šādus noteikumus neizvirza un likumā ir noteikts, ka no 18 gadu vecuma esam pilngadīgi un varam aizņemties, bet daļēji tas ir arī pareizi.