Tags

,

Ja Tev ir atvaļinājums šodien, bet pietrūkst naudas, lai varētu doties ceļojumā, tad Vivus.lv ātrais kredīts ir lielisks veids kā saņemt papildus finanses priekš sava atvaļinājuma izbaudīšanas. Pie vivus.lv aizdevuma atmaksa ir ļoti vienkārša. Jums jādodas uz to pašu mājaslapu un jāpārskaita nauda uz norādīto vivus.lv konta numuru. Ja dažādu iemeslu dēļ Jūs nespējat veikt pilnīgu aizdevuma atmaksu, tad pastāv iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu.

Kā jau tas ir ierasts arī citos gadījumos, arī šādu līgumu slēgšanas mirklī debitoram ir jau jāizpilda pāris noteikumi, kurus noteicis konkrētais kreditors. Par klienta izdevībām atmaksāt un viņa uzticamību var galvot vien divas lietas – kredītsaistību vēsture un ikmēneša ienākumu apjoms (vismaz 150 eiro pēc nodokļu apmaksāšanas). Katrs kreditors var brīvi izraudzīties kādu vecuma robežu noteikt savai kompānijai, tomēr lielākajā daļā gadījumu tas tomēr ir 20 un 21 gads. Ja esi atbildīgs, esi ar mieru atcerēties visus noteikumus un prasības un esi tam gatavs, pilnīgi droši piesakies!

Gudri ir to nedarīt, tādā veidā ietaupot naudu. Tomēr, dzīvē gadās visādi, ja nav citas iespējas, tad aizdevuma pagarināšana ir lielisks veids kā iegūt papildus laiku, lai izdomātu kā tikt pie naudas pilnīgai aizdevuma atmaksai. Jautājumu gadījumos ir ieteicams kontaktēties ar vivus.lv klientu apkalpošanas darbiniekiem zvanot uz mājaslapa norādīto kontakttālruni vai rakstos vēstuli uz e-pastu. Bezatbildīgiem kredītu ņēmējiem vivus.lv atgādina, kārtīgi padomā vai tiešām šis kredīts Tev ir nepieciešams. Iespējams ir veidi kā tikt galā ar Tavu situāciju, bez ātrā kredīta ņemšanas.