Tags

, , , ,

EIRO kredītsTikko mums rodas vajadzība pēc kāda lielāka pirkuma, mūsu ikdienas finanšu līdzsvars tiek izjaukts. Tad mēs jautājam sev, kā iegūt nepieciešamos līdzekļus pirkuma apmaksai. Ja mums ir iekrājumi, grūti ir ne vien pieņemt lēmumu iegādāties vajadzīgo, bet arī atvadīties no iekrātās summas. Jo ietaupītais bieži vien asociējas ar darbu, kas ieguldīts, lai šo naudu sakrātu. Nevajadzētu gan cieši turēties pie iegūtā, īpaši, ja runa ir par naudu un citām materiālām lietām. Parasti, ja mūs skar kāds zaudējums vai situācija, ko nevar izmainīt, vērts padomāt par savu attieksmi pret notiekošo. Tikko mēs to pieņemam, mūsu spēkos ir veikt izmaiņas. Tieši šajā brīdī jāsāk pielikt visas pūles, lai darītu, ko varam. Tāpat ir arī materiālajā pasaulē. Jo ātrāk pieņemsiet, ka Jums tiešām vajag jaunu darbarīku, mājsaimniecības priekšmetu vai steidzamu auto remontu, jo ātrāk varēsiet ķerties pie jautājuma praktiskās puses risināšanas.

Ja iekrājumi nav izveidoti, biežākais palīgs lielāku pirkumu iegādē ir kredīts. Vai tas būs patēriņa kredīts bankā vai nebanku aizdevēju iestādēs, distances kredīts ar vairākām atmaksas reizēm – viss ir atkarīgs no vajadzīgās naudas summas un aizdevuma procentiem, ar kādiem tiek aplikta aizņēmuma summa.

Ja Jums ir pieejams izdevīgs mājokļa pirkšanas kredīts, taču nav pirmās iemaksas, kuru gūsiet, pārdodot pašreizējo dzīvesvietu – šeit atklājas iespēja aizņemties no alternatīvo finanšu pakalpojumu sniedzējiem. Tātad Jums ir droša garantija, ka ātrā kredīta devējam varēsiet atmaksāt naudu, tikko darījums būs noticis. Bet līdz tam, lai segtu parādu, maksāsiet nelielas ikmēneša summas šī aizdevuma atmaksai. Jābūt gan gatavam, ka spēsiet ilgstoši izturēt kredītu slogu, ja pārdošanas darījums nenotiek tuvākajā laikā. Toties hipotekāro kredītu varēsiet sākt atmaksāt jau tūlīt.