Tags

,

Noskaidro savas iespējas pieteikties un saņemt vēlamo naudas summu!

 1. Pašā sākumā pārbaudi, vai esi atbilstošs noteiktajam vecuma ierobežojumam, jo kreditori to var paši brīvi izvēlēties!
 2. Stipendija, alga vai pensija – tam nav nozīmes, galvenais, lai šie ikmēneša ienākumi ir stabili un regulāri.
 3. Tev jābūt aktīvam, derīgam bankas kontam, kurš būs vajadzīgs visu sadarbības laiku!

Ja reiz esi izskatījis un pārbaudījis savu piemērotību šiem nosacījumiem konkrētajam aizdevējam, tad vari aizpildīt elektronisko pieteikumu un nekavējoties to nosūtīt!

Kas notiek pēc pieteikuma nosūtīšanas aizdevēja firmai?

 1. Tiek uzsākta Tavas pieteikuma anketas izvērtēšana un datu pārbaudīšana, ko veic uzņēmuma speciālisti, lai zinātu, ka viss, ko esi uzrakstījis atbilst patiesajai situācijai un ka esi uzticams.
 2. Svarīga ir informācija par kredītsaistību vēsturi, jo tai jābūt nesabojātai, turklāt ikmēneša ienākumiem jāatbilst normām, lai būtu droši zināms, ka spēsi atmaksāt laikā.
 3. Nebūs nepieciešama ne ķīlas, ne galvojuma, ne arī kāda cita nodrošinājuma noformēšana, bet var gadīties, ka aizdevējs palūdz sagatavot kādus citus pirms tam neminētus dokumentus.
 4. Nauda būs pieejama Tavā norādītajā kontā jau pēc dažām minūtēm, kad būsi saņēmis apstiprinājumu!
 5. Rēķins tiek pievienots Tavam aizdevumam, lai vēlreiz redzi atmaksas termiņu un to summu, kura līdz tā beigām būs jāatmaksā.

Izbaudi un izmanto visas privilēģijas, kas Tev pienākas!

 1. Lielākā daļa uzņēmumu lutina jaunos klientus, jo pirmajā aizņemšanās reizē tiem pieejams bezprocentu kredīts, tāpēc nebūs neko jāpārmaksā!
 2. Pastāvīgie klienti tiek lutināti ar lielākām kredītu summām, labākām procentu likmēm un arī citiem nosacījumiem, kas uzlabo sadarbību!
 3. Vēl viens maksas pakalpojums – termiņa pagarināšana, kasklientam ļauj būt brīvākam un pārliecinātākam, ka izvēloties to pagarināt par 7, 14 vai 30  dienām, tomēr būs iespējams atmaksāt kredītu bez aizkavēšanās.
 4. Saņemt kredītu vari svētkos, brīvdienās, kā arī atsevišķos gadījumos un piedāvājumos – līdz pusnaktij! Tev nenāksies izmainīt savus plānus un ieceres, lai tikai dotos saņemt kādu nelielu summu ikdienas tēriņiem.
 5. Summas nepārsniedz dažu simtu eiro robežu, tāpēc arī nav vajadzīga ķīla, galvojums vai cits nodrošinājums, tāpat arī īsais termiņš, kas garantē īslaicīgas saistības, par kurām nebūs jābaidās!

Domā līdzi visam, ko dari un izvēlies, jo kavējumi un noteikumu pārkāpšana var būt galvenais iemesls tam, ka nākotnē šādas iespējas aizņemties vairs nebūs vai arī tas sagādās zināmas problēmas. Droši iepazīsties ar visiem nosacījumiem, bonusiem un izmaiņām, kas ir piedāvājumos, lai vienmēr būtu informēts un saprastu, kā rīkoties tālāk, neiekļūstot neveiklās situācijās un neradot muļķīgus pārpratumus!