Tags

,

Ir  pieejami dažādu veidu kredīti, vēlams pēc konsultācijas ar stomatologu un ārstēšanas plāna sastādīšanas izvērtēt, kurš aizņēmums nepieciešams konkrētajam gadījumam. Pie ļoti nopietnām mutes veselības problēmām pieskaitāma zoba nolūšana vai iekaišana, pēc kuras zobārsts ir spiest zobu izraut. Tā kā iztrūkums zobu rindā bojā gan izskatu, gan sakodienu un citu zobu veselību, nekas cits neatliek kā veidot protēzi, likt tiltiņu vai izvēlēties zoba implantu.  Izmaksas ir ļoti lielas. Šādā gadījumā derētu kāds no ilgtermiņa kredītiem, jo summas diapazons ir pietiekami plašs un procentu likme zema.

Savukārt, ja problēma ir tikai zoba jūtīgums vai neliels caurums, tad var apsvērt īstermiņa aizdevumu par nelielu summu. Ilgtermiņā tas tomēr varētu būt izdevīgāk nekā ielaistas mutes veselības problēmas.  Problēmu var atrisināt arī banku izsniegtie kredītlimiti kredītkartēm, jo parādu varēsiet nosegt, kad kontā ienāks nākamā alga.

Krīzes situācijā, kad jūs pēkšņi sāk mocīt neciešamas zobu sāpes, bet naudas līdzekļi ir ierobežoti, var nākties izmantot ātro kredītu. Tā noformēšana ir tik viegla, ka situācija atrisināsies dažu minūšu laikā, un jūs jau varēsiet sēsties zobārsta krēslā. Tomēr ļoti svarīgi atcerēties šo kredītu laicīgi atmaksāt, jo šis aizņēmuma veids nav saudzīgs pret parādniekiem.

Ātrais kredīts noteikti nav veids, kā tikt vaļā no citiem parādiem, tas paredzēts ikdienas tēriņiem vai būtiskiem izdevumiem. Tie nav nemaz tik bīstami un nejēdzīgi, gluži vienkārši jāspēj aprēķināt savas iespējas atdot aizdevumu, kā arī pagarināt to, ja ir tāda vajadzība. To ir iespējams darīt, izvēloties 7,14 vai vairāk dienas, tādā veidā garantējot, ka nākamreiz noteikti būs iespēja visu atmaksāt.

Zobu veselība tieši ietekmē vispārējo veselību, atsevišķos gadījumos var apdraudēt pat dzīvību. Ja stomatologs izvērtē, ka jūsu gadījumam ir būtisku komplikāciju potenciāls, valsts apmaksās ķirurģijas pakalpojumus. Arī griežoties pašvaldības sociālajā dienestā, patiešām smagu situāciju iespējams atrisināt.