Tags

, , , , , ,

KredītiKimbi kredīti ir daudzu iecienīta iespēja, kas var palīdzēt situācijā, kad jāsedz steidzami izdevumi pirms nākamās algas dienas. Par negaidītiem izdevumiem nav jāsatraucas, jo ar ātro kredītu palīdzību tos var segt bez liekām problēmām.

Piesakoties Kimbi kredītam, to parasti var saņemt savā kontā jau dažu minūšu laikā – ar nosacījumu, ka pieteikumu nosūtīsi aizdevēja darba laika ietvaros.

Noformējot Kimbi kredītu, nav jāpamato, kādēļ tas vajadzīgs, turklāt tas pieejams bez ķīlas un galvojuma.

Lai to noformētu, jāatbilst vairākām prasībām

  • Jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam;
  • Jāatbilst aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam. Visbiežāk ātrie kredīti tiek izsniegti sākot no 20 gadu vecuma;
  • Jābūt ar atbilstošu ienākumu līmeni;
  • Vajadzīga arī pozitīva kredītvēsture.

Daudzveidīgas aizņemšanās iespējas

Nav noslēpums, šobrīd kredītu tirgus ir ļoti plašs. Tas ikvienam ļauj izvēlēties savai situācijai atbilstošāko risinājumu. Pirms izvēles izdarīšanas, vērts iepazīties ar vairākiem piedāvājumiem – pieejamām summām, termiņiem, procentu likmēm. Tas ļaus gūt pilnīgāku priekšstatu un izdarīt veiksmīgāku izvēli.

Vispopulārākie ir īstermiņa kredīti, kas tiek izsniegti uz 30 dienām. Tie paredz samērā nelielas summas izsniegšanu – visbiežāk līdz 500 eiro. Jāņem gan vērā, ka, aizņemoties pirmo reizi, pieejamā aizdevuma summa ir mazāka, kā noformējot kredītu atkārtoti. Maksimālā summa pieaug ar katru aizņemšanās reizi;

Ja nepieciešamā naudas summa ir neliela, vērts izmantot iespēju aizņemties pilnīgi bez pār-maksas. Tādu piedāvājumu saviem jaunajiem klientiem sagatavojuši vairāki aizdevēji. Bezprocentu kredīts nenoliedzami ir lielisks ieguvums, jo neparedz nekādu komisijas maksu – būs jāatdod tikai tik, cik aizņēmies;

Otra iespēja ir noformēt patēriņa kredītu. Tas ir aizdevums uz ilgāku laika posmu, parasti 12, 24 vai 36 mēnešiem, un paredzēts lielāku plānu īstenošanai. Ar šo kredītu vari veikt kādu lielāku pirkumu vai labiekārtot mājokli, to atmaksājot laika gaitā – ikmēneša maksājumos;

Daudzu aizdevēju piedāvājumā arī SMS kredīts, kas pieejams sākot ar otro aizņemšanās reizi. Tā lielākais pluss – ātrums un ērtības, jo aizdevumam pieteikties vari ar īsziņas palīdzību, arī tad, kad nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu;

Šobrīd populāra kļūst arī kredītlīnija – aizdevuma veids, kas līdzinās jau ierastajai kredītkartei. Tā ir iespēja aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros, izņemot visu pieejamo summu uzreiz vai pa daļām.

Ērta pieteikšanās dažu minūšu laikā

Pieteikuma nosūtīšanai vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu, e –pasts, mobilais tālrunis, kā arī dažas minūtes laika.

Kad esi aizpildījis pieteikumu, jau pēc mirkļa saņemsi pieteikuma apstiprinājumu. Ja atbilde būs pozitīva, naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz.

Kimbi kredīti radīti, lai atrisinātu steidzamas situācijas, kad naudas līdzekļu nedaudz pietrūkst. Tomēr tie jāaizņemas ar atbildību, rūpīgi izvērtējot savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā.