Tags

, ,

Doma par automašīnas iegādi var būt ļoti aizraujoša, īpaši, ja tā ir pirmā mašīna, kas būs Tavā īpašumā, tomēr tās iegādei ir nepieciešami gana daudz līdzekļi. Automašīnas finansēšanas iespējas var būt dažādas – auto kredīts vai līzings bankā vai pie nebanku kreditora, uzkrājumu veidošana, aizdevums no ģimenes. Ja esi nolēmis iegādāties lietotu vai mazlietotu automašīnu, un Tev ir nepieciešams finansējums, Mogo var Tev palīdzēt.

Auto līzings

Ja vēlies iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu, bet nevēlies izmantot savus uzkrājumus vai tādu Tev nav, visticamāk Tev būs nepieciešams izmantot auto kredītu vai līzingu. Gan auto kredīts, gan līzings ir plaši izplatīti aizdevumi, kurus izmanto liela daļa cilvēku. Tomēr mūsdienās, palielinoties kreditoru skaitam, kas piedāvā šos aizdevumus, to dažādība arī ir pieaugusi – šobrīd kreditori piedāvā auto kredītu ar termiņu līdz pat 6 un vairāk gadiem. Ņemot vērā to, ka automašīnas vērtība gadu laikā krītas, vai aizņemties auto kredītu uz tik ilgu laiku ir prātīgi?

Auto kredīts uz ilgāku laiku – kādas ir priekšrocības?

Škoda

Auto kredīts, kas ir paredzēts kā īstermiņa aizdevums, gadījumā, ja tiek ņemts uz 72 un vairāk mēnešiem, nodrošina šādas priekšrocības:

  • Zemākus ikmēneša maksājumus – šī ir būtiskākā priekšrocība kredītiem, kas tiek ņemti uz ilgāku laiku, jo visa kredīta summa tiek sadalīta uz vairāk maksājumiem. Tomēr te jāpiebilst, ka procentu likmēm esot līdzīgām, kredīts, kas tiek ņemts, piemēram, uz 60 mēnešiem, var būt ar ļoti līdzīgiem ikmēneša maksājumiem, bet par to būs jāsamaksā mazāk;
  • Tava nauda nav piesaistīta automašīnai – ja rodas iespējas, kur naudas līdzekļus izmantot prātīgāk, piemēram, investīciju veikšanai, kam ir potenciāls ienest lielāku peļņu, auto kredītu var noformēt arī uz ilgāku laiku, lai tādā veidā iegūtu brīvos līdzekļus citām darbībām.

Kas ir Mogo kredīts?

Mogo saviem klientiem piedāvā divu veidu pakalpojumu:

  • Auto līzingu – Tev tiek piešķirts aizdevums līdz pat 90 procentu apmērā noteiktas automašīnas iegādei;
  • Aizdevumu pret auto – Tev tiek piešķirts naudas aizdevums 90 % apmērā no Tava auto tirgus vērtības.

Tātad Mogo kredīta auto līzings ir divpusējs pakalpojums – ja nepieciešams iegādāties automašīnu, kā arī, ja steidzami nepieciešami naudas līdzekļi.

Ja ņem, tad ņem atbildīgi!

Advertisements