Tags

, , ,

Iesākumā, šīs finanšu shēmas ir īstermiņa un piedāvā naudas summu līdz € 500 ar ierobežotu atmaksas laiku līdz vienam mēnešiem. Aizdevējs pārbauda klienta ikmēneša ienākumus, atmaksas iespējas un finanšu fonu pirms kredīta apstiprināšanas. Ja aizdevējs uzskata, ka aizņēmējs ir spējīgs atmaksāt kredītu, summa tiek pārskaitīta aizņēmējam, cik drīz vien iespējams. Šiem kredītiem nav ķīlas, tādēļ aizņēmējiem ir jāsedz augstākas procentu likmes.

Ir divi veidi, kā iegūt ātros kredītus: internetā un ārpus tā, dodoties uz aizdevēja apkalpošanas vietu (pasts vai maxima), taču tas aizņem diezgan daudz laika. Bet, piesakoties kredītam internetā, Jūs varat izpildīt pieteikšanās procesu, pat nepieceļoties no krēsla. Jums ir tikai nepieciešams aizpildīt kredīta pieteikuma veidlapu un iesniegt to aizdevējam. Dažu stundu laikā, summa tiks elektroniski pārskaitīta uz aizņēmēja kontu.

Ir dažas prasības, kas aizņēmējiem jāizpilda, lai izmantotu šos finanšu piedāvājumus. Lai iegūtu šos kredītus, Jums ir jābūt pilngadīgam, Jums ir jābūt nodarbinātam un jāsaņem regulāri ienākumi, kā arī nepieciešams bankas konts turpmākiem darījumiem.Eiro