Tags

, , , , ,

Piesakoties TOP kredītam no 18 gadu vecuma, Jums ir jāizvēlas kredītu kompānija ar vislabāko piedāvājumu. Tad, kad tas veiksmīgi ir izdarīts, Jums jāreģistrējas, norādot savu e-pasta adresi, mobilā tālruņa numuru un patiesu informāciju par savu dzīvesvietu un iespējams ienākumiem.

Vairāk: www.radio3.lv

FinansesTad, kad tas ir izdarīts un reģistrācija ir apstiprināta caur norādīto e-pasta adresi, Jums atliek pieteikties aizdevumam. Tas ir pavisam vienkārši, jo pat 18 gadu vecumā ir iespējams. Ienāciet savā lietotāja profilā un izvēlieties laika posmu uz kādu Jums nepieciešams aizdevums, pēc tam aizdevuma summu un tad atliek spiest “saņemt aizdevumu”. Kad tas veiksmīgi izdarīts, naudai vajadzētu būt Jūsu kontā ne vēlāk kā 15 minūšu laikā. TOP ātrais kredīts no 18 gadiem ir tieši tas, kurš piedāvā saņemt pirmo aizdevumu bez procentiem. Aizņemoties pirmo kredītu bez aizdevuma procentu likmes, Jums ir iespēja saņemt naudas summu līdz pat 500 EUR, par ko nebūs jāpārmaksā ne centu. Tiesa gan lielākā daļa TOP ātro kredītu kompānijas, piedāvā pirmo aizdevumu bez procentiem līdz 300 EUR lielu naudas summu. Ja aizņemies atkārtoti, tad vari saņemt lielāku aizdevumu. Savukārt tiem kredītu ņēmējiem, kuri jau ir izmantojuši pirmo aizdevumu bez procentiem, ir iespēja saņemt krietni vien lielāku aizdevumu, taču ar aizdevuma procentiem. Prātīgi ir izvēlēties aizņemties atkārtoti tad, kad kredītu kompānijas piedāvā top atlaides visiem ātro kredītu ņēmējiem, kuri ir sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu.

Gudri aizņemas tie, kas atmaksā aizdevumu laicīgi. Tādā veidā izvairoties no ātrā kredīta aizdevuma atmaksas pagarināšanas izdevumiem. Kredītu ņemšana ir nopietns lēmums, kas parasti ir rūpīgi jāpārdomā. Ja izvēlaties ātro kredītu, tad atcerieties to, ka šis aizdevuma veids ir paredzēts tikai steidzamās situācijās! Aizņemies atbildīgi!