Tags

Ātros kredītus ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām iespējams noformēt tepat interneta vidē. Lai pieteiktos šāda veida kredītam nav nepieciešamas īpašas priekšzināšanas vai bieza dokumentu mape ar visiem jūs finanšu datiem, pietiks ar to, ka jūsu rīcībā ir dators vai mobilais telefons ar pieeju interneta pieslēguma un piekļuves bankas kontam interneta bankā.

Ātros kredītus līdz 30 dienām piedāvā vairāki aizdevēji, un to klāsts ir visai plašs. Naudas summas, kuras iespējams aizņemties svārstās no 1 līdz 500 EUR atkarībā no aizdevēja noteiktā kredīta limita.

Izvēloties kādu no ātro kredītu piedāvājumiem veiciet aizdevēju salīdzināšanu, kuras laikā, pievērsiet uzmanību:

  • Aizdevuma procentu vai komisijas maksai – tieši procentu vai komisijas maksa nosaka to vai aizņemties ir izdevīgi vai nē. Bieži vien aizdevēju piedāvātās procentu masas mēdz atšķirties par 1% vai 2%, taču aizņemoties lielāku naudas summu tie var būt pat 10 EUR, kurus nāktos pārmaksāt izvēloties dārgāko aizdevēju.
  • Atlaidēm un akcijām – vairāki aizdevēji piedāvā bezprocentu aizdevumus jaunajiem klientiem, tas nozīmē, ka aizņemoties pirmo reizi no konkrētā aizdevēja, jums nebūs jāmaksā ne komisijas, ne procentu maksa un jūs varēsiet atdot tieši tik lielu naudas summu, cik aizņēmāties, nepārmaksājot ne centa.
  • Kredītlimitam – kredītlimits ir naudas summa, kuru aizdevējs piedāvā aizņemties. Ja jums nepieciešam lielāka nauda summa, piemēram 400 EUR, noteikti pievērsiet uzmanību tam, vai jūsu izvēlētais aizdevējs šādu summu vispār piedāvā.

Lai izdevīgākā piedāvājuma atrašanu vienkāršotu, izmantojiet mūsu sākuma lapas salīdzināšanas apkopojumu, kur uzskatāmi, tabulas veidā norādīti katra aizdevēja parametri pēc iepriekš minētajiem kritērijiem.

Kas var saņemt ātro kredītu līdz 30 dienām?

Naudas monētas

Kredītu var saņemt tie, kas atbilst sekojošām prasībām:

  • Ir Latvijas Republikas patstāvīgie iedzīvotāji vecuma robežas no 18 līdz 75 gadiem (lielākā daļa aizdevēju izsniedz kredītu no 20 gadiem)
  • Saņem regulārus ienākumus,
  • Nav reģistrēti parādnieku sarakstā, nav kavējuši pašreizējos maksājumus (aizdevēji, ar katru gadu arvien lielāku uzmanību pievērš klienta kredītvēsturei)
  • Ir izveidojuši bankas kontu kādā no Latvijā esošām bankām, e-pasta adresi un aktīvi mobilā telefona numuru.

Lai gan ātro kredītu saņemšana neprasa daudz laiku un ir pavisam vienkāršs process, jautājumu gadījumā nevajadzētu kautrēties un mēģināt noskaidrot atbildi aizdevēja mājas lapā, interneta portālos vai sazinoties ar kādu no aizdevēja darbiniekiem pa mājas lapā norādīto tālruņa numuru. Ja reģistrējoties kredītam norādīsiet nepareizus vai neprecīzus datus, aizdevums jums visticamāk netiks piešķirts.

Ja aizdevuma pieprasījums tiks apstiprināts un aizdevums piešķirts, tas uz jūs norādīto bankas kontu tiks pārskaitīts nekavējoties un, atkarībā no bankas darba laika, jūs to saņemsiet šajā paša vai nākamajā dienā.